Anodīns
Manuprāt, pudelīte ir oriģināla, lai gan es dodu priekšroku tām, kas ļauj redzēt, no kurienes nāk smaržas. Pats aromāts man nepatika. Ne jau tāpēc, ka tas slikti smaržotu, bet gan tāpēc, ka tam trūkst savas personības; citiem vārdiem sakot, tas ir līdzīgs daudzām citām smaržām. Ziedu-augļu aromāts (es nevaru noteikt aprakstā minēto sastāvu) manai gaumei siltākam laikam ir nedaudz par smagnēju.
Tulkojis Google